Jak sprawdzić kto odwiedza mój profil na Facebooku?

Jak sprawdzić kto odwiedza mój profil na Facebooku?

28 marca 2022 0 przez Tomasz

Jak sprawdzić kto odwiedza mój profil na Facebooku (fb)? To pytanie zadaje sobie codziennie wielu użytkowników portalu Mety. Chyba każdy chciałby wiedzieć „kto mnie podgląda na fb”. Jak to zrobić?

Jak sprawdzić kto odwiedza mój profil na fb?

Jak sprawdzić kto wchodzi na mój profil na fb? Niestety odpowiedź na to pytanie brzmi – nie ma takiej możliwości. Z tego też powodu bardzo uważajcie na wszelkiego rodzaju reklamy nakłaniające Was do instalacji programów, które pokażą Wam kto odwiedził Wasz profil. Nie ma takiego programu i Facebook po prostu nie udostępnia takich danych użytkownikom. Ma to swoje złe, ale też dobre strony. Dzięki temu możecie bez skrępowania odwiedzać profile swoich znajomych bez martwienia się o to, że ktoś zobaczy Waszą aktywność.

O aktywności innych osób na swoim facebookowym profilu możecie się dowiedzieć w sposób ograniczony poprzez to, że zostawią „lajka” albo skomentują Wasze treści. Samo wyświetlenie nie jest natomiast nigdzie pokazane.

Dziennik aktywności

Facebook pozwala natomiast na dostęp do historycznych danych jakie wyszukiwaliśmy my sami. Jest to możliwe poprzez narzędzie nazwane „dziennik aktywności”. Wejść do niego można przez zakładkę ustawienia. W tym miejscu zobaczycie m.in. jakie komentarze ostatnio zostawiliście pod postami, jakie profile odwiedzaliście i co sami publikowaliście.

Dziennik aktywności

Także podsumowując, pomimo tego, że taką funkcjonalnością zainteresowanych jest mnóstwo użytkowników to na razie serwis nie zdecydował się na pokazanie takich danych. Także jeżeli jeszcze myślicie o tym jak sprawdzić kto odwiedza mój profil na Facebooku to ostateczna odpowiedź brzmi – nie ma takiej opcji.