Do a barrel roll – trik w wyszukiwarce google

Do a barrel roll – trik w wyszukiwarce google

28 marca 2022 0 przez Tomasz

Do a barrel roll to polecenie oznaczające po prostu „zrób beczkę” i jest to także ciekawy trik w wyszukiwarce Google, który możecie pokazać swoim znajomym. Gdy wpiszecie w wyszukiwarkę Google słowa „do a barrel roll” to strona z wynikami dosłownie zrobi beczkę, czyli wykona kilka obrotów.

Jak wykonać beczkę w wyszukiwarce Google 100 razy?

Jeżeli chcielibyście zapętlić ten efekt i wykonać od razu beczkę 100 albo i nawet 1000 razy bez potrzeby wpisywania za każdym razem komendy „do a barrel roll” to wystarczy skorzystać ze strony https://elgoog.im/doabarrelroll/?10000. Na końcu tego adresu jest liczba za pomocą której kontrolujecie liczbę powtórzeń. Wystarczy ją zmienić na inną, wybraną przez siebie, aby wyszukiwarka kręciła się w kółko określoną ilość razy. Tylko nie przesadźcie bo może się i Wam zakręcić w głowie od samego patrzenia.

Jest to jeden z tak zwanych Google Easter Egg – czyli ukrytych przed użytkownikami przez deweloperów ukrytych atrakcji i treści. Wiele osób zajmuje się na co dzień poszukiwaniem tego typu ciekawostek w wydawałoby się poważnym oprogramowaniu. Ale musicie przyznać, że takie smaczki dają dużo frajdy 🙂