Z ogromną przyjemnością składamy gratulację wszystkim zwycięzcom VI edycji konkursu fotograficznego „Foto-festiwal”. Poniżej przedstawiamy listę nagrodzonych oraz wyróżnionych fotografów i ich prac:

 

Największe gratulacje należą się twórcom najlepszych prac czyli:

1.  Przebłyski, Mariusz Jędraszczyk

Przebłyski, Mariusz Jędraszczyk

Przebłyski, Mariusz Jędraszczyk

 

2. Czerwony kapturek, Lucyna Konecka-Sreberska:

Czerwony Kapturek, Lucyna Konecka- Sreberska

Czerwony Kapturek, Lucyna Konecka- Sreberska

3.  Zapatrzenie, Maria Newlaczyn:

Zapatrzenie, Maria Newlaczyn

Zapatrzenie, Maria Newlaczyn

 

Ogromne uznanie należy się, również, autorom prac które zostały wyróżnione w poszczególnych kategoriach tematycznych:

WSCHÓD/ZACHÓD

  1. Przebłyski, Mariusz Jędraszczyk
  2. U progu dnia, Piotr Grochala
  3. Chmurny most, Wojciech Kruczyński
  4. Stawa Młyny, Marcin Kuras
  5. Światłocienie, Krzysztof Błażejewski

PORY ROKU

  1. Rudo w Pieninach, Wojciech Kruczyński
  2. Jesienne Malowanie, Arkadiusz Skrzypiec
  3. Złota Zima, Maria Newlaczyn
  4. Złota Aleja, Jakub Przybyła
  5. Przełom lata i jesieni, Paweł Bąk

DZIECI

  1. Mów szeptem, Lucyna Konecka-Sreberska
  2. Fascynująca podróż, Magdalena Wołk
  3. Mam 5 lat, Patryk Moriak
  4. Polecieć z marzeniami, Adam W
  5. Z mamą, Ryszard Zdonek

ARCHITEKTURA/ZABYTKI

  1. Greckie Meteory, Jarek Zając
  2. Jesienny Mostek, Tomasz Sobierajski
  3. Zamek Lichtenstein, Marcin Kuras
  4. Schody, Maciej Pagacz
  5. Wrocław – Ostrów Tumski, K.M. Pukalska

PRZYRODA

  1. Zapatrzenie, Maria Newlaczyn
  2. Powrót z wnętrza ziemi, Wojciech Kruczyński
  3. Na drugi brzeg, Maria Newlaczyn
  4. Jesienne Pola, Anita Rakowska-Biała
  5. Aparatem Malowane, Elżbieta Wyrzykowska-Rup

KRAJOBRAZY

  1. Mist,Light And Silence, Izabela Łaszewska-Mitręga
  2. Front, Jarek Zając
  3. Tatry, Mariusz Jędraszczyk
  4. Budzi się dzień, Maria Newlaczyn
  5. Karawana, Krzysztof Błażejewski

PORTRET

  1. Czerwony kapturek, Lucyna Konecka-Sreberska
  2. Medusa, Joanna Nicewicz
  3. Agnieszka, Justyna Matczak-Kubasiewicz
  4. Ostatni portret, Daria Pawełek
  5. Spojrzenie, Basia Stankiewicz

MAKRO

  1. W rosie, Zbigniew Hudobski
  2. Jesienne talarki, Maria Newlaczyn
  3. Łazik głębinowy, Piotr Szarejko
  4. Cwaniaczek, Arkadiusz Makowski
  5. Hugs me?, Radek Nadolski

CZARNO-BIAŁE

  1. Poranne mgły, Sławomir Siełacz
  2. Dzień w którym pękło niebo, Jakub Przybyła
  3. Cisza, Piotr Grochała
  4. Alicja, Wojciech Skibicki
  5. Viktoria, Emilia Chojnacka

ZDJĘCIA NOCNE

  1. Światła Reine, Wojciech Kruczyński
  2. Play with fireworks, Radek Nadolski
  3. Wieczorny szczyt, Patryk Moriak
  4. Nocna bajka, Gabriela Szatan
  5. Nocna cukrownia, Jan Krzyśko

EMOCJE

  1. Indyjski targ, Grzegorz Kobiela
  2. Urban Solitude, Anna Sudenis
  3. Harfista, Jarek Zając
  4. Historia wypalonej miłości, Paweł Czarnecki
  5. Podwodna radość, Katarzyna Gdaniec

SPORT/REPORTAŻ/WYDARZENIE

  1. Strażacy, Adam W
  2. Dirt jump Wałbrzych, Marcin Czuryło
  3. Skok, Wojciech Kruczyński
  4. Motocrossowisko 2, Roland Hanke
  5. FMX Wałbrzych, Marcin Czuryło

PTAKI

  1. Zwiastuny wiosny, Łukasz Boch
  2. Poranny lot, Maria Newlaczyn
  3. Zaloty, Maura Ładosz
  4. Potwór z bagien, Łukasz Boch
  5. Udane polowanie, Wojciech Nawrocki

FOTOGRAFIA OKOLICZNOŚCIOWA/STUDYJNA

  1. Zaczytana, Emilia Chojnacka
  2. Tropical paradise, Monika Osipowska
  3. Kruszynka, Agnieszka Chłąd
  4. O świcie, Kasia Kolecka
  5. Love is in the air, Anna Gęca

ZWIERZĘTA

  1. Jeżyk, Arkadiusz Makowski
  2. Na himalajskiej łące, Marta Ducka
  3. Ognista potęga, Hubert Gajda
  4. Bez tytułu, Ewelina Lesik
  5. Deksio, Paweł Kubiczek

 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany