Profesjonalne wojskowe paski do spodni SERGEJ

Profesjonalne wojskowe paski do spodni SERGEJ

22 grudnia 2022 0 przez Tomasz

Wojskowe paski do spodni są wybierane coraz częściej nie tylko przez amatorów gadżetów militarnych i wojskowych. Sięgają po nie po prostu zwykli ludzie, którzy chcą wyposażyć się w niezawodny, mocny i praktyczny pasek do spodni. Zapraszamy do naszej dzisiejszej recenzji wojskowych pasków do spodni polskiej marki SERGEJ.

Wojskowe paski męskie do spodni

Wojskowe paski do spodni są bardzo mocne, wykonane z wytrzymałej, parcianej taśmy polipropylenowej. Poza wytrzymałością, materiał ten charakteryzuje się dużą łatwością w utrzymaniu czystości. Brud nie wnika w jej struktury, dzięki czemu nie brudzi się ona łatwo i wystarczy przemyć ją czystą wodą aby wypłukać pył i zabrudzenia.

Na szczególną uwagę zasługuje także metalowa klamra w jaką wyposażony jest taktyczny pas męski. Jest ona wykonana z solidnego metalu i składa się z dwóch cześci, które łączą się ze sobą poprzez zatrzaśnięcie. Aby zapiąć pasek wystarczy wsunąć jeden element klamry w drugi aż usłyszymy kliknięcie. Aby go opiąć, należy przycisnąć jednocześnie dwa przyciski znajdujące się po obu stronach klamry. Dzięki temu zapinanie i odpiananie paska jest bardzo szybkie i wygodne.

Wytrzymałe militarne paski do spodni

Męskie pasy wojskowe muszą być niezawodne i wytrzymałe. W końcu wykorzystują je m.in. służby mundurowe, oraz miłośnicy survivalu. Na klamrze zapisano wartości siły jakie pas jest w stanie wytrzymać. Wytrzymałość na rozciąganie wynosi 12 kN, co oznacza 12 kiloniutonów. Wartość ta odpowiada masie około 1200 kilogramów jaką pas teoretycznie powinien wytrzymać. W pętli natomiast wartość ta jest jeszcze większa i wynosi dwa razy tyle – 24 kN czyli ok. 2400 kilogramów. Są to wartości, które na prawdę robią wrażenie i sprawiają, że możecie być pewni, że podczas robienia np. przysiadu pasek nie pęknie bo nie macie szans oddziaływać na niego siłą ponad jednej tony 🙂 .

Kolorowe paski taktyczne

Paski Sergej występują w kilku kolorach tak aby dopasować je do każdego stroju na różne okazje. Do pustynnych „operacji” w beżowych mundurach dobrać można beżowy pas wojskowy a do akcji nocnych i w mieście pasują pasy czarne i granatowe. Do maszerowania po lasach złożyć można natomiast pas w kolorze zgniłej, ciemnej zieleni. Producent przygotował pełną gamę kolorów z której każdy znajdzie coś dla siebie.

Czy pas wojskowy pasuje do zwykłych spodni?

Przed chwilą wspomniałem, że pasy mają różne kolory dzięki którym możemy je dopasować do różnych strojów wojskowych i mundurów. Jednak coraz częściej pasy wojskowe wybiera się do noszenia na co dzień ze zwykłymi spodniami. Bardzo dobrze komponują się one z jeansami, sztruksami i spodniami dresowymi. Najczęściej wybierany jest oczywiście czarny wojskowy pasek do spodni, który pasuje do każdej stylizacji, niezależnie od koloru i stylu.

Paski marki Sergej kupić możecie bezpośrednio na stronie producenta sergej.pl, oraz w sklepie internetowym LadneTorby.pl. Wszystkie modele polskiej marki sprzedawane są w komplecie z eleganckim, firmowym pudełkiem. Dzięki temu stanowią także pomysł na oryginalny i niebanalny prezent dla Niego, który jest tak praktyczny jak to tylko możliwe.