Torba na aparat fotograficzny Experience Bag z dodatkową ochroną obiektywu

Torba na aparat fotograficzny Experience Bag z dodatkową ochroną obiektywu

7 października 2013 0 przez Tomasz

Torba Experience typu Colt, w której zastosowano innowacyjne rozwiązanie w postaci elastycznej nakładki chroniącej obiektyw przed uszkodzeniami to najnowsza propozycja od firmy Arkas. Solidna konstrukcja naramiennej torby na lustrzankę zapewnia niezbędne bezpieczeństwo i wygodę podczas transportu, a ciekawy i nowoczesny design cieszy oko.

 

Torba pomieści lustrzankę cyfrową wraz z zamocowanym obiektywem oraz niezbędne akcesoria takie jak karty pamięci, baterie, ładowarkę. Wyposażona została bowiem w trzy pojemne kieszenie zapinane na zamek błyskawiczny, z czego przednia dodatkowo posiada dwie praktyczne kieszonki z siatki. Model zapinany na suwak z szeroką, górną klapą pozwala na szybki i wygodny dostęp do sprzętu, natomiast ergonomiczny pasek o regulowanej długości można odpiąć, jeśli zaczyna być zbędny.

 

Dodatkowa ochrona obiektywu

Zastosowana w torbie solidna konstrukcja z twardego materiału wyłożona wewnątrz specjalną warstwą materiału EPE zabezpieczająca przed wstrząsami i wilgocią zapewni najwyższy poziom  bezpieczeństwa dla sprzętu w każdych warunkach. Zupełną nowością jest natomiast dodatkowa, specjalnie zaprojektowana elastyczna nakładka, której zadaniem jest ochrona obiektywu przed uszkodzeniami mechanicznymi. Niestandardowe rozwiązanie znaczenie podnosi bezpieczeństwo najdelikatniejszych elementów sprzętu. Niezaprzeczalnym atutem torby jest także nowoczesny, ergonomiczny kształt i subtelne, a jednocześnie wyróżniające wzornictwo, torba dostępna jest w dwóch wersjach różniących się nadrukiem na froncie.

Orientacyjna cena torby to 99 zł

Torba na aparat fotograficzny Experience Torba na aparat fotograficzny Experience Torba na aparat fotograficzny Experience Torba na aparat fotograficzny Experience

Torba na aparat fotograficzny Experience Torba na aparat fotograficzny Experience