Za przysłoną – nowa społeczność fotograficzna

Za przysłoną – nowa społeczność fotograficzna

Ocena zdjęć, fotografia, ciekawostki fotograficzne, gleria zdjęć

Nasza nowa strona o fotografii tworzona wspólnie z Państwem. Stwórzmy razem spójną całość.

Zdecydowaliśmy się na uruchomienie strony a’la demotywatory.pl na której pragniemy gromadzić różnego rodzaju materiały dotyczące fotografii.Zachęcamy do:

  • Dodawania własnych zdjęć w celu promocji. W opisie własnych zdjęć dodajemy tytuł zdjęcia oraz swój pseudonim lub imię i nazwisko. Najlepsze prace promujemy na stronę główną oraz publikujemy na stronie kadrzasada.pl oraz na naszym Fanpage’u. 
  •  Komentowania oraz oceniania prac należących do innych użytkowników, również postaram się dodać komentarze do najciekawszych prac. Zawsze łatwiej poprawić swoje błędy czytając opinie innych osób.
  • Dodawania ciekawostek oraz filmików dotyczących fotografii.
  • Dzielenia się różnymi ciekawymi fotografiami znalezionych w sieci, również chcielibyśmy popatrzeć na piękne prace innych fotografów, zainspirować się nimi.
  • Różne wpadki innych fotografów / grafików również mile widziane 🙂

 

ADRES STRONY TO: http://www.zaprzyslona.kadrzasada.pl

 

Naszym celem jest stworzenie serwisu dla osób zainteresowanych fotografią, który można w wolnej chwili poprzeglądać dla przyjemności, zrelaksować się w przerwie od fotografowania, pomóc innym fotografom oraz samemu dać się ocenić. Stwórzmy własną społeczność, pomagającą sobie na wzajem oraz dzielącą się różnymi ciekawostkami. Wszystko jest teraz w Waszych rękach.

Serdecznie Zapraszamy 🙂

Strona została uruchomiona wczoraj wieczorem więc wszystko jest bardzo świeże, prosimy o wszelkie uwagi o błędach które na pewno występują i za które przepraszamy. Postaramy się z biegiem czasu wszystko poprawiać na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.