Finał wakacji z NIKON CUP Gdańsk 2014

Finał wakacji z NIKON CUP Gdańsk 2014

29 sierpnia 2014 0 przez Tomasz

Zbliża się koniec wakacji, a wraz z nim zwieńczenie rozgrywek NIKON CUP Gdańsk 2014. W niedzielę, 31 sierpnia br. wszyscy fani siatkówki plażowej będą mogli zmierzyć się z najlepszymi zawodnikami w ostatnim tegorocznym turnieju, który odbędzie się na plaży w Gdańsku Brzeźnie. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody. Organizatorzy przygotowali również niespodziankę dla kibiców – otwarte Warsztaty Akademii Nikona oraz konkurs fotograficzny „JESTEM SPORTOWĄ PASJĄ”.

 

Nikon CUP 2014

 

Finałowe rozgrywki NIKON CUP Gdańsk 2014 odbędą się 31 sierpnia br. przy molo w Gdańsku Brzeźnie. W zawodach mogą brać udział zawodnicy z rocznika 1998 i młodsi. Dla starszych graczy została stworzona kategoria Open. Turnieje będzie rozgrywane zgodnie z przepisami PZPS Plażowej.

Udział w NIKON CUP Gdańsk 2014 jest bezpłatny. Aby zapewnić sprawność w rozgrywaniu turniejów, w poszczególnych kategoriach nie mogą wystartować więcej niż 24 zespoły – o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem startu jest zgłoszenie się do biura zawodów w godz. 11:00-11:30 
z dokumentem potwierdzającym tożsamość. Dla startujących w kategorii 1998 i młodsi konieczna jest również pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego na udział w Turnieju.

Organizatorzy przygotowali również niespodziankę dla kibiców – konkurs fotograficzny „JESTEM SPORTOWĄ PASJĄ”. By wziąć udział w zabawie, wystarczy wykonać w trakcie finałowego turnieju NIKON CUP Gdańsk 2014 zdjęcie ukazujące sportowe emocje oraz zgłosić je w strefie Nikona. Na autorów najlepszych prac czeka aparat Nikon COOLPIX S01 oraz albumy fotograficzne. Regulamin konkursu będzie dostępny na miejscu u organizatora oraz na stronie nikon.pl (http://www.walk-talk.pl/nikon/JestemSportowaPasja_regulamin.pdf).

Konkursowi towarzyszą otwarte warsztaty z fotografii sportowej prowadzone przez eksperta Akademii Nikona. Dwugodzinne zajęcia będą podzielone na dwie części tematyczne. W trakcie pierwszego bloku zostaną omówione zagadnienia techniczne, dotyczące prawidłowego doboru parametrów ekspozycji. Druga części zajęć będzie poświęcona kompozycji sportowych kadrów oraz trikom fotograficznym, które mogą pomóc w uchwyceniu decydującego momentu. Warsztaty odbędą się w godz. 10:00-12:00 oraz 12:30-14:30. Zapisy będą przyjmowane w namiocie Nikona mieszczącym się w pobliżu boisk do siatkówki plażowej, przy molo w Gdańsku Brzeźnie. Liczba miejsce jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.