Dziecięca ciekawość Michała Englerta, czyli druga część filmowych inspiracji na portalu Szeroki Kadr

Dziecięca ciekawość Michała Englerta, czyli druga część filmowych inspiracji na portalu Szeroki Kadr

29 stycznia 2014 0 przez Tomasz

Portal Szeroki kadr zaprasza na drugą część wywiadu z Michałem Englertem. Scenarzysta i operator opowiada o sposobach interpretacji tematów, podpowiada na czym warto skoncentrować się przygotowując krótkie formy filmowe oraz jak podchodzić do pracy. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników filmu!

Szeroki kadr

Drugi odcinek wywiadu wideo z Michałem Englertem, pozwala na poznanie kolejnch kulisów pracy filmowca. Z rozmowy dowiemy się m.in. dlaczego warto utrzymywać dziecięcą ciekawość oraz poznamy porady dla młodych filmowców. Osoby, które planują wziąć udział w Nikon Film Festival z pewnością zainteresuje wypowiedź, o tym, jak wyczerpać temat, gdy na filmowca narzucone są ograniczenia – jak choćby limit czasowy produkcji.

Wywiad z Michałem Englertem dostępny jest pod adresem:

http://www.szerokikadr.pl/poradnik/filmowe-inspiracje-czesc-2

Wywiad z Michałem Englertem został przeprowadzony dla portalu Szeroki Kadr z okazji trwającego Nikon Film Festival. Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszego filmu o długości do 120 sekund, inspirowanego przewodnim hasłem „JESTEM PEŁEN EMOCJI” oraz promocję filmowania aparatami cyfrowymi. Na laureatów Nikon Film Festival czekają nagrody pieniężne, w tym nagroda główna w wysokości 10 000 zł. Zgłoszenia do Nikon Film Festival można nadsyłać za pośrednictwem stronywww.nikonfilmfestival.pl do 2 lutego 2014 r. Partnerami konkursu są Multikino oraz serwis MillionYou.com i Szeroki Kadr.